О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 193/38 "Об Успенском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 21 ноября 2019 года № 247/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2019 года № 6625
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 193/38 "Об Успенском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6201, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 371 234" заменить цифрами "3 363 174";
цифры "343 372" заменить цифрами "345 461";
цифры "3 915" заменить цифрами "6 718";
цифры "4 428" заменить цифрами "6 024";
цифры "3 019 519" заменить цифрами "3 004 971";
в подпункте 2) цифры "3 406 302" заменить цифрами "3 398 242";
в подпункте 3) цифры "57 504,3" заменить цифрами "57 061,3";
цифры "75 750,3" заменить цифрами "75 307,3";
в подпункте 5) цифры "-92 572,3" заменить цифрами "-92 129,3";
в подпункте 6) цифры "92 572,3" заменить цифрами "92 129,3";
в пункте 7 цифры "6 600" заменить цифрами "20";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 193/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 247/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6625 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 193/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6201 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 371 234" сандары "3 363 174" сандарымен ауыстырылсын;
"343 372" сандары "345 461" сандарымен ауыстырылсын;
"3 915" сандары "6 718" сандарымен ауыстырылсын;
"4 428" сандары "6 024" сандарымен ауыстырылсын;
"3 019 519" сандары "3 004 971" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 406 302" сандары "3 398 242" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "57 504,3" сандары "57 061,3" сандарымен ауыстырылсын;
"75 750,3" сандары "75 307,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-92 572,3" сандары "-92 129,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "92 572,3" сандары "92 129,3" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта "6 600" сандары "20" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

26 713
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 713
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
230 564
002
Программа занятости
138 672
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 929
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 517
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
234
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 709
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 503
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 508
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 357
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 796
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
61 144
1
Жилищное хозяйство
17 585
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17585
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 728
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10700
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 157
2
Коммунальное хозяйство
39 861
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
380
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
39 481
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
18 331
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
21 150
3
Благоустройство населенных пунктов
3 698
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

26 713
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
26 713
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
230 564
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
138 672
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 929
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 517
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
234
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердіңқызметтерін ұсыну
11 709
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 503
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 508
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 508
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 357
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 796
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
61 144
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17 585
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
17585
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 728
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтама сызету
10700
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 157
2
Коммуналдық шаруашылық
39 861
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
380
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
380
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
39 481
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
18 331
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
21 150
3
Елді-мекендерді көркейту
3 698
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі