О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 15 января 2014 года № 106/37 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Щербактинского района"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17 мая 2019 года № 191/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2019 года № 6379. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2020 года № 266/81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 29.09.2020 № 266/81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан",Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 15 января 2014 года № 106/37 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3696, опубликованое 26 февраля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Щербактинского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 9) пункта 1 изложить в новой редакции Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация) - юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услуг субъектов квазигосударственного сектора в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий, услуг субъектов квазигосударственного сектора и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме, осуществляющее государственную регистрацию прав на недвижимое имущество по месту его нахождения;

Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 106/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 191/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 6379 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 266/81 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 266/81 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылға 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 Қаулысына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 106/37 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3696 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 ақпандағы "Әділет" нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
1 тармағының 9) тармақшасы жаңа басылымда жазылсын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға арналған техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға арналған техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған, орналасқан жері бойынша жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын заңды тұлға;

подпункт 6) пункта 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"инвалиды 1 группы, нуждающиеся в гемодиализе;";
в пункте 8:
в подпункте 2):
в абзаце втором слова и цифры "проживающим в селе Шарбакты в размере 10000 (десять тысяч) тенге и проживающим в сельских округах в размере 14000 (четырнадцать тысяч) тенге" заменить словами и цифрами "в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге";
в абзаце третьем цифры и слова "до 15000 (пятнадцати тысяч) тенге" заменить цифрами и словами "10 месячных расчетных показателей (далее – МРП)";
в абзаце пятом слова "месячных расчетных показателей (далее – МРП)" заменить аббревиатурой "МРП";
в абзаце девятом цифры "30" заменить цифрами "60";
в подпункте 4):
в абзаце шестом цифру "5" заменить цифрами "10";
дополнить абзацем следующего содержания:
"для категории, указанной в абзаце шестом подпункта 6) пункта 7 настоящих Правил в размере 10 (десять) МРП (на проезд) – на основании списка, предоставляемого Коммунальным государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Щербактинская центральная районная больница".";
в пункте 9:
в подпункте 1):
в абзаце втором цифры и слова "проживающим в селе Шарбакты в размере 10000 (десять тысяч) тенге и проживающим в сельских округах в размере до 14000 (четырнадцать тысяч) тенге" заменить цифрами и словами "проживающим в селе Шарбакты в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге и проживающим в сельских округах в размере 20000 (двадцать тысяч) тенге";
в абзаце шестом цифры и слова "10000 (десять тысяч)" заменить словами и цифрами "15000 (пятнадцать тысяч)";
в подпункте 2):
в абзаце третьем цифру "2" заменить цифрой "4";
дополнить абзацем следующего содержания:
"для категорий, указанных в абзацах четвертом, одиннадцатом подпункта 9) пункта 7 настоящих Правил, для компенсации родительской оплаты за детей, посещающих дошкольные организации, в размере 3 (три) МРП – на основании личного заявления с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документа, удостоверяющего личность, документа, подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства, свидетельства о рождении детей, сведений о полученных доходах данной семьей за предшествующий квартал, справки с дошкольной организации с предоставлением табеля посещаемости".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Маринко
Секретарь районного маслихата С. Шпехт

7 тармағының 6) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"гемодиализге мұқтаж 1 топ мүгедектері;";
8 тармағының:
2) тармақшасында:
екінші абзацтағы "Шарбақты ауылында тұратындарға 10000 (он мың) теңге мөлшерінде және ауылдық округтерде тұратындарға 14000 (он төрт мың) теңге мөлшерінде" сөздерімен сандары "15000 (он бес мың) теңге мөлшерінде" сөздерімен сандарына өзгертілсін;
үшінші абзацтағы "15000 (он бес мың) теңгеге дейін" сөздерімен сандары "10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК)" сөздерімен сандарына өзгертілсін;
бесінші абзацтағы "айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК)" сөздері "АЕК" қысқартылған сөзіне өзгертілсін;
тоғызыншы абзацтағы "30" саны "60" санына өзгертілсін;
4) тармақшасында:
алтыншы абзацтағы "5" саны "10" санына өзгертілсін;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 7-тармағының 6) тармақшасының алтыншы абзацында көрсетілген санаттарға 10 (он) АЕК мөлшерінде (жол жүру үшін) – шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнынан ұсынылған тізім негізінде".";
9 тармағының:
1) тармақшасында:
екінші абзацтағы "Шарбақты ауылында тұратындарға 10000 (он мың) теңге мөлшерінде және ауылдық округтерде тұратындарға 14000 (он төрт мың) теңге мөлшерінде" сандарымен сөздері "Шарбақты ауылында тұратындарға 15000 (он бес мың) теңге мөлшерінде және ауылдық округтерде тұратындарға 20000 (жиырма мың) теңге мөлшерінде" сандарымен сөздеріне өзгертілсін;
алтыншы абзацтағы "10000 (он мың)" саны "15000 (он бес мың)" санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
үшінші абзацтағы "2" саны "4" санына өзгертілсін;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 7-тармағының 9) тармақшасының төртінші, он бірінші абзацында көрсетілген санаттарға мектепке дейінгі ұйымдарға баратын балалар үшін ата-аналық өтемақыға 3 (үш) АЕК мөлшерінде – екінші деңгейдегі банктердегі, сондай-ақ жеке банк опреацияларына лицензиясы бар ұйымдардағы дербес есеп шотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басын куәландыратын құжат, тұрақты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат, баланың туу туралы куәлігі, өткен тоқсанда отбасының алған табысы туралы мәліметі, мектепке дейінгі ұйымдардан қатысу табелінұсынуменанықтаманың негізінде.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Маринко
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт