О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 15 декабря 2017 года № 2207 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2019 года № 524. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2019 года № 5368. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 мая 2021 года № 743

Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 "Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 524 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 сәуірде № 5368 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № 743 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19.05.2021 № 743 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 19.05.2021 № 743 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 37-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата города Петропавловска "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска" от 15 декабря 2017 года № 2207 (опубликовано 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4460) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 "Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4460 болып тіркелді) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Петропавловска.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска № ___ от "___" ________ 2019 года
Квота рабочих мест для инвалидов города Петропавловска от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Фактическая квота рабочих мест (человек)
Количество работающих инвалидов (человек)
Устанавливаемая квота рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №9" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
2019 жылғы "____" _________ Петропавл қаласы әкімдігі қаулысына № _____қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан алғанда Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Нақты жұмыс орындарына квота (адам)
Жұмыс істейтін мүгедектер саны (адам)
Жұмыс орындарына белгіленетін квота (адам)
1
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі