Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 декабря 2019 года № 5773.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 341 554,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 853 070,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 395,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 476 589,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 441 490,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 639 184,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 647 726,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 542,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 739 120,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739 120,5 тысяч тенге;
поступление займов – 647 726,4 тысяч тенге;
погашение займов – 8 542,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 99 936,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.10.2020 № 42-1 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23.11.2020 № 44-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, подлежащими обложению самостоятельно физическими лицами, у которых на территории города районного значения, села, поселка расположено заявленное при постановке на регистрационный учет в органе государственных доходов:
место нахождения – для индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора;
место жительства – для остальных физических лиц;

2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5773 болып тіркелді.
Есекрту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 17 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 345 554,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 853 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 395,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 4 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 476 589,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 441 490,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 639 184,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 647 726,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 542,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 739 120,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739 120,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 647 726,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 542,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 99 936,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 09.10.2020 № 42-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 23.11.2020 № 44-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағында мемлекеттік кіріс органында тіркеу есебіне қою кезінде мәлімделген:
дара кәсіпкер, жекеше нотариус, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіпқой медиатор үшін – тұрған жері;
қалған жеке тұлғалар үшін – тұрғылықты жері орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын кірістер бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;

2) социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
3) налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
4) земельный налог, за исключением земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц на земельные участки, находящиеся на территории города районного значения, села, поселка;
5) единый земельный налог;
6) налог на транспортные средства, за исключением налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории города районного значения, села, поселка;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории города районного значения, села, поселка;
7) фиксированный налог;
8) акцизы на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
9) плата за пользование земельными участками;
10) лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
11) плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
12) сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
13) государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета на 2020 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) доход от коммунальной собственности:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района, за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности
района, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
вознаграждения по кредитам, выданным из районного бюджета;
другие доходы от коммунальной собственности района;
другие неналоговые поступления в районный бюджет.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
1) деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
2) поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
3) плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Поступлениями трансфертов в районный бюджет являются трансферты из областного бюджета и бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.

2) облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
3) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, дара кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
4) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағындағы жер учаскелеріне жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы;
5) бірыңғай жер салығы;
6) мыналардан:
тұрғылықты жері аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығын қоспағанда, көлік құралдары салығы;
7) тіркелген салық;
8) бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
9) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
10) қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
11) қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
12) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
13) республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
аудандық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
3) жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
5. Облыстық бюджеттен және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінен берілетін трансферттер аудандық бюджетке трансферттер түсімдері болып табылады.

6. Установить, что поступления в районный бюджет зачисляются поступления от погашения выданных из районного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа района.
7. Учесть, что в бюджете района на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 4 293 526 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете района на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов и города Булаево в сумме 305 015 тысяч тенге.
9. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
2) на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
3) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
4) на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
7) на развитие рынка труда;
8) на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
9) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому
и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
10) на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
11) на капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения КТ-14 "Советское-Узынколь-Возвышенка-Карагандинское-Надежка";
12) на капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения КТ-11 "Булаево-Октябрьское-Конюхово-Куломзино";
13) на реконструкцию внутрипоселковой разводящей сети в селе Советское;
14) на капитальный ремонт здания коммунального государственного учреждения "Александровская неполная средняя школа";

6. Аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын өтеуден түсетін түсімдер аудандық бюджеттің есебіне жатқызылатындығы белгіленсін.
7. 2020 жылға арналған аудан бюджетінде аудан бюджетіне облыстық бюджеттен табысталатын субвенция көлемі 4 293 526 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. 2020 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтер және Булаев қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен табысталатын субвенция көлемі 305 015 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері ескерілсін, оның ішінде:
1) мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
2) мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
3) орта білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
4) орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
6) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
7) еңбек нарығын дамытуға;
8) халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге;
9) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
10) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға;
11) "Совет-Ұзынкөл-Возвышен-Қарағанды-Надежка" КТ-14 аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге;
12) "Булаев-Октябрь-Конюхов-Куломзин" КТ-11 аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге;
13) Совет ауылындағы кентішілік ажыратқыш жүйелерді реконструкциялауға;
14) "Александровка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге;

15) на текущий ремонт дороги "Подъезд к селу Чистое";
16) на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Возвышенка;
17) на средний ремонт дорог улиц города Булаево;
18) на текущий ремонт внутрипоселковых дорог села Медвежка;
19) на текущий ремонт внутрипоселковых дорог села Надежка;
20) на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайной ситуации Республики Казахстан;
21) на доплату за квалификационную категорию педагогического мастерства.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.04.2020 № 38-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 07.08.2020 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2020); 09.10.2020 № 42-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней организаций дошкольного образования;
2) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования;
3) на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
4) на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления;
5) на выплату доплаты учителям со степенью магистра;
6) на выплату доплаты учителям, за наставничество молодым учителям;
7) на увеличения размера доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования;
8) на увеличения размера доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования;
9) на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней организаций среднего образования;
10) на обеспечение системами видеонаблюдения объектов образования;
11) на приобретение и доставку учебников;
12) на капитальный и текущий ремонт объектов образования;
13) на приобретение автотранспорта для школ района;
14) на укрепление материально-технической базы школ области (мебель, спортивный инвентарь);
15) на проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;
16) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
17) на проведение противоэпизоотических мероприятий;
18) на строительство двухэтажного восемнадцати квартирного жилого дома с внешней инфраструктурой и благоустройством территории в городе Булаево;

15) "Чистое ауылына кіреберіс" жолды ағымдағы жөндеуге;
16) Возвышенка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
17) Булаев қаласы көшелерінің жолдарын орташа жөндеуге;
18) Медвежка ауылының кентішілік жолдарын ағымдағы жөндеуге;
19) Надежка ауылының кентішілік жолдарын ағымдағы жөндеуге;
20) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге;
21) педагогикалық шеберліктің біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 30.04.2020 № 38-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.08.2020 № 40-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.10.2020 № 42-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттердің түсімдері ескерілсін, оның ішінде:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогикалық қызметкерлердің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;
2) жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;
3) мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға;
4) жаратылыстану-математикалық бағыт пәндерін ағылшын тілінде өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге;
5) магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
6) жас мұғалімдерге тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
7) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім ұйымдарының қызметшілеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
8) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім ұйымдарының қызметшілеріне дәптерлер мен жазбаша жұмыстарды тексергендігі үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
9) орта білім беру ұйымдарының педагогикалық қызметшілерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;
10) білім беру объектілерін бейне бақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге;
11) оқулықтар сатып алуға және жеткізуге;
12) білім беру ұйымдарын күрделі және ағымдағы жөндеуге;
13) аудан мектептері үшін автокөлік сатып алуға;
14) облыс мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға (жиһаз, спорттық жабдықтар);
15) Ұлы Отан Соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шаралар өткізуге;
16) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларын жүргізуге;
17) эпизоотияға қарсы іс-шараларын жүргізуге;
18) Булаев қаласында сыртқы инфрақұрылымымен және аумағы абаттандырылған он сегіз пәтерлі екі қабатты тұрғын үй құрылысына.

19) на проведение экспертизы проектно-сметной документации, на строительство разводящих сетей водоснабжения и площадки водопроводных сооружений в селе Карагандинское;
20) на реконструкцию разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Возвышенка;
21) на реконструкцию сетей электроснабжения города Булаево, сел Каракога, Чистовское, Ганькино и Полудино;
22) на текущий ремонт водоразводящих сетей города Булаево, сел Чистовское и Образец;
23) на текущий ремонт уличного освещения города Булаево;
24) на текущий ремонт освещения подъездной дороги к селу Байтерек;
25) на средний ремонт дорог улиц города Булаево;
26) на текущий ремонт внутрипоселковых дорог сел Медвежка и Надежка;
27) на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Возвышенка;
28) на текущий ремонт подъездной дороги к селу Чистое;
29) на текущий ремонт водоразводящих сетей в селе Успенка;
30) на приобретение дорожных знаков;
31) на строительство разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений села Надежка;
32) на реконструкцию внутрипоселковой разводящей сети села Советское;
33) на текущий ремонт водоразводящих сетей и площадки водопроводных сооружений села Узынколь;
34) на текущий ремонт водоразводящих сетей и площадки водопроводных сооружений села Каракога;
35) на текущий ремонт освещения села Надежка;
36) на текущий ремонт освещения села Ногайбай;
37) на текущий ремонт водоразводящих сетей и площадки водопроводных сооружений села Сарытомар;
38) на текущий ремонт водоразводящих сетей и площадки водопроводных сооружений села Хлебороб;
39) на капитальный ремонт коммунального государственного учреждения "Фурмановская средняя школа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области;
40) на фонд оплаты труда организациям образования;
41) на увеличение заработной платы работников спортивных организаций;
42) на реконструкцию разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Возвышенка;
43) на текущий ремонт дороги районного значения "Таманское-Пулеметовка;
44) на приобретение контейнеров;
45) на приобретение хозяйственных построек;
46) на приобретение угля для организаций образования района;
47) на оплату услуг образовательного портала BilimMediaGroup для дистанционного обучения;
48) на приобретение оборудования и спортивного инвентаря для хоккейного корта;
49) на строительство крытого ледового катка в городе Булаево;
50) на строительство разводящих сетей и площадки водонапорных сооружений села Полтавка;
51) на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
52) на текущий ремонт дороги районного значения "Подъезд к селу Успенка";

19) Қарағанды ауылында сумен жабдықтаудың ажыратқыш жүйелерін және су жүргізу имараттары алаңын салуға жобалау сметалық құжаттамалар сараптамасын жүргізуге;
20) Возвышенка ауылындағы ажыратқыш жүйелерді және су жүргізу имараттары алаңын реконструкциялауға;
21) Булаев қаласыны, Қарақоға, Чистов, Ганькин және Полудин ауылдарының электрмен жабдықтау жүйелерін реконструкциялауға;
22) Булаев қаласы, Чистов ауылы және Образец ауылының су ажыратқыш жүйелерін ағымдағы жөндеуге;
23) Булаев қаласының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
24) Бәйтерек ауылына кіреберіс жолдың жарығын ағымдағы жөндеуге;
25) Булаев қаласы көшелерінің жолдарын орташа жөндеуге;
26) Медвежка және Надежка ауылдарының кентішілік жолдарын ағымдағы жөндеуге;
27) Возвышенка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
28) Чистое ауылына кіреберіс жолынды ағымдағы жөндеуге;
29) Успенка ауылындағы су ажыратқыш жүйелерді ағымдағы жөндеу;
30) жол белгілерін сатып алуға;
31) Надежка ауылының ажыратқыш жүйелері мен су құбыры имараттары алаңын салуға;
32) Советское ауылының кентішілік ажыратқыш жүйелерін реконструкциялауға;
33) Ұзынкөл ауылының су ажыратқыш жүйелері мен су жүргізу имараттары алаңын ағымдағы жөндеуге;
34) Қарақоға ауылының су ажыратқыш жүйелері мен су жүргізу имараттары алаңын ағымдағы жөндеуге;
35) Надежка ауылының жарығын ағымдағы жөндеуге;
36) Ноғайбай ауылының жарығын ағымдағы жөндеуге;
37) Сарытомар ауылының су ажыратқыш жүйелері мен су жүргізу имараттары алаңын ағымдағы жөндеуге;
38) Хлебороб ауылының су ажыратқыш жүйелері мен су жүргізу имараттары алаңын ағымдағы жөндеуге;
39) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Фурманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне күрделі жөндеуге;
40) білім беру ұйымдарына жалақы төлеу қорына;
41) спорт ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
42) Возвышенка ауылындағы ажыратқыш жүйелер мен су жүргізу имараттары алаңын реконструкциялауға;
43) "Таман-Пулеметовка" аудандық маңыздағы жолдарды ағымдағы жөндеуге;
44) контейнерлер сатып алуға;
45) шаруашылық құрылыстарын сатып алуға;
46) ауданда білім беруді ұйымдастыру үшін көмір сатып алуға;
47) қашықтықтан оқу үшін BilimMediaGroup білім беру порталының қызметтерін төлеуге;
48) хоккей қорабы үшін жабдықтар мен спорттық жабдықтарды сатып алуға;
49) Булаев қаласында жабық мұз айдынын салуға;
50) Полтавка ауылында су ажыратқыш жүйелер мен су қысымды имараттар алаңын салуға;
51) азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға;
52) "Успенка ауылына кіреберіс" аудандық маңыздағы жолды ағымдағы жөндеуге;

53) на обустройство сквера в селе Надежка;
54) на текущий ремонт дороги к селу Медвежка;
55) на разработку упрощенного варианта генерального плана совмещенного с проектом детальной планировки села Советское;
56) на текущий ремонт здания центра досуга в селе Лебяжье.
57) на текущий ремонт второго и третьего этажей здания коммунального государственного учреждения "Каракогинская средняя школа" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области;
58) на текущий ремонт здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Батыр Баяна" города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19.03.2020 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.04.2020 № 38-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 07.08.2020 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2020); 09.10.2020 № 42-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 23.11.2020 № 44-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Учесть в районном бюджете на 2020 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 63 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.10.2020 № 42-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Предусмотреть в расходах бюджета района расходы на оказание социальной поддержки специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах на приобретение топлива.
14. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19.03.2020 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Обеспечить в 2020 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
16. Установить, что в процессе исполнения бюджета района на 2020 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 4.

53) Надежка ауылындағы гүлбақты жайластыру;
54) Медвежка ауылына жолды ағымдағы жөндеуге;
55) Советское ауылының егжей-тегжейлі жоспарының жобасымен үйлестірілген бас жоспардың жеңілдетілген нұсқасын әзірлеуге;
56) Лебяжье ауылындағы демалыс орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеуге.
57) "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының "Қарақоға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының екінші және үшінші қабаттарын ағымдағы жөндеуге;
58) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласының "Батыр Баян атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараттың ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 19.03.2020 № 37-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.04.2020 № 38-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.08.2020 № 40-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.10.2020 № 42-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.11.2020 № 44-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға арналған республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер ескерілсін.
12. 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 63 200 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 09.10.2020 № 42-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудан бюджетінің шығыстарында ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік қолдау көрсетуге шығыстар көзделсін.
14. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 19.03.2020 № 37-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақының толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
16. 4-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.

16-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2020 года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2019 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложения 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19.03.2020 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
16-2. Учесть в бюджете района на 2020 год расходы за счет внутренних займов в рамках программы Дорожной карты занятости согласно приложению 6.

16-1. 5-қосымшаға сәйкес 2020 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары мен республикалық бюджеттен берілген 2019 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудан бюджетінде шығыстар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы МағжанЖұмабаев ауданы мəслихатының 19.03.2020 № 37-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16-2. 2020 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту жол картасы бағдарламасы шеңберінде ішкі қарыздар есебінен шығыстар 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 16-2 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.04.2020 № 38-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
С. Темиров
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение 1 к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 34-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2020 год

Ескерту. Шешім 16-2 тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 30.04.2020 № 38-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
С. Темиров
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2020 жылға арналған бюджеті

4 651,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
37 924,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
653 075,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 011,7
013
Капитальные расходы государственного органа
996,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
639 067,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 096,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 071,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 346,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
121,1
015
Капитальные расходы государственного органа
1 557,0
02
Оборона
16 145,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 145,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 307,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 838,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 207,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 207,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 207,2
04
Образование
4 593 644,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 559 661,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 755,0
003
Общеобразовательное обучение
4 014 291,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 562,0
006
Дополнительное образование для детей
63 302,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
38 721,0
015
Ежемесячные выплаты денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 514,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0

4 651,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
37 924,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653 075,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 011,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
996,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
639 067,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 096,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 071,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 346,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
121,1
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 557,0
02
Қорғаныс
16 145,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 145,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 307,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 838,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 207,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 207,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 207,2
04
Бiлiм беру
4 593 644,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 559 661,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 755,0
003
Жалпы білім беру
4 014 291,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 562,0
006
Балаларға қосымша білім беру
63 302,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
38 721,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 514,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0

38 164,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 694,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
386,0
023
Методическая работа
13 659,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 945,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
246 146,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32 839,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
32 839,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
319 549,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
277 998,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 868,0
002
Программа занятости
47 473,0
004
Оказание социальной поддержки на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 481,0
005
Государственная адресная социальная помощь
8 269,0
006
Оказание жилищной помощи
13,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 563,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 254,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 230,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 562,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 635,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
23 650,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
41 551,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
22 062,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6 987,0
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье

38 164,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 694,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
386,0
023
Әдістемелік жұмыс
13 659,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 945,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
246 146,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32 839,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
32 839,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
319 549,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
277 998,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 868,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47 473,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік қолдау көрсету
2 481,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 269,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 563,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 254,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 230,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 562,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 635,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 650,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
41 551,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
22 062,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6 987,0
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу

60 500,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
112 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
246 752,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
246 752,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
223 952,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
223 952,4
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
223 952,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39 765,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 765,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
39 765,0

60 500,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
112 000,0
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
246 752,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246 752,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
223 952,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
223 952,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
223 952,4
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
39 765,0