О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 декабря 2019 года № 4563.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2020-2022 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 772 022 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 639 901 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 701 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 252 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 857 557 тысяч тенге;
2) затраты – 50 849 344 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 262 782 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 262 782 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 095 582 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 095 582 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 834 493 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 09.06.2020 № 47-4 (вводится в действие с 01.01.2020); от 24.09.2020 № 51-1 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.12.2020 № 54-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить на 2020 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующем объеме:
по корпоративному подоходному налогу – 30%.
3. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 31 342 529 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов в сумме 981 428 тысяч тенге, в том числе:
городу Кульсары – 306 882 тысяч тенге;
поселку Жана –Каратон – 249 592 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 4563 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 14 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 772 022 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 639 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 701 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 252 863 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 857 557 мың теңге;
2) шығындар – 50 849 344 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 262 782 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 262 782 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 095 582 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 095 582 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 834 493 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 09.06.2020 № 47-4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 24.09.2020 № 51-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 15.12.2020 № 54-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 30%.
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2020 жылға арналған көлемі 31 342 529 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2020 жылға 981 428 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Құлсары қаласына – 306 882 мың теңге;
Жаңа-Қаратон кентіне – 249 592 мың теңге;

Жемскому сельскому округу – 84 699 тысяч тенге;
Косчагильскому сельскому округу – 110 463 тысяч тенге;
Кара-Арнинскому сельскому округу – 83 568 тысяч тенге;
Майкумгенскому сельскому округу – 66 059 тысяч тенге;
Аккиизтогайскому сельскому округу – 80 165 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 8 334 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов и государственных служащих аппаратов акимов поселка, сельских округов.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2020 № 54-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Исключен решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 09.06.2020 № 47-4 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть в районном бюджете на 2020 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселка, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24.09.2020 № 51-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 400 000 тысяч тенге.
9. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
107 564 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
29 424 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
49 308 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
7 146 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
262 880 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
22 424 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
628 437 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
384 768 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;

Жем ауылдық округіне – 84 699 мың теңге;
Қосшағыл ауылдық округіне – 110 463 мың теңге;
Қара-Арна ауылдық округіне – 83 568 мың теңге;
Майкөмген ауылдық округіне – 66 059 мың теңге;
Ақкиізтоғай ауылдық округіне – 80 165 мың теңге.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды және кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілерін әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға – 8 334 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер беру көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 54-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
6. Алынып тасталды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 09.06.2020 № 47-4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
7. 2020 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 24.09.2020 № 51-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
8. 2020 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 400 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 107 564 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 29 424 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 49 308 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 7 146 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 262 880 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 22 424 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 628 437 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 384 768 мың теңге;

32 111 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.
10. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
2 232 141 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
310 534 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках "Программы развития регионов до 2020 года";
1 100 000 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах.
11. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:

мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 32 111 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемдерде:
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 2 232 141 мың теңге;
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы" шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 310 534 мың теңге;
шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 1 100 000 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемдерде:

2 590 тысяч тенге – на проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных;
31 700 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
5 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение организаций образования.
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год согласно приложению 4.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).

ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізуге – 2 590 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 31 700 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық–техникалық жарақтандыруға – 5 000 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
12. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.

14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Х. Жамалов
Секретарь маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2
Районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2020 № 54-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

14. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Х. Жамалов
Мәслихат хатшысы М. Кенганов
Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 54-3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I . Кірістер

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38632
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
112567
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32867
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30043
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
619
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29424
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4293233
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
561509
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
8351
028
Развитие коммунального хозяйства
86699
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
4677
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12383
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
449399
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3731724
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3687340
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42737
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1647
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
728861
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
88035
003
Поддержка культурно- досуговой работы
88035
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9624
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3442
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6182
467
Отдел строительства района (города областного значения)
353946
008
Развитие объектов спорта
353946
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
100726
006
Функционирование районных(городских) библиотек

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38632
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
112567
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32867
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30043
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
619
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29424
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4293233
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
561509
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
8351
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
86699
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4677
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12383
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
449399
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3731724
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3687340
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
42737
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
1647
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
728861
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
88035
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
88035
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9624
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3442
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6182
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
353946
008
Спорт объектілерін дамыту
353946
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
100726
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi

37878
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
14298
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
14298
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
39260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
39260
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
37064
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
37064
02
Оборона
10234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
04
Образование
6520616
464
Отдел образования района (города областного значения)
6010735
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1123013
003
Общеобразовательное обучение
4606068
006
Дополнительное образование для детей
281654
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
280398
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
280398
464
Отдел образования района (города областного значения)
229483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30091
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
151294
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15956
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
023
Методическая работа
13309
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
17497
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
394748
464
Отдел образования района (города областного значения)
1427
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1427

37878
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
14298
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14298
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
39260
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39260
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
37064
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37064
02
Қорғаныс
10234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
04
Бiлiм беру
6520616
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6010735
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1123013
003
Жалпы білім беру
4606068
006
Балаларға қосымша білім беру
281654
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
280398
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
280398
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
229483
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30091
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
151294
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15956
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
023
Әдістемелік жұмыс
13309
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17497
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
394748
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1427
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1427

801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
392221
004
Программа занятости
119314
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
22188
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90980
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35386
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
84915
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33388
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1100
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
266713
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
94430
003
Поддержка культурно- досуговой работы
94430
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22660
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
12210
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4250
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных
Соревнованиях
6200
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
94330
006
Функционирование районных(городских)библиотек
94330
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
3000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
37341
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12294
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25047
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
392221
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
119314
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22188
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90980
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35386
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
84915
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33388
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1100
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
266713
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
94430
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
94430
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22660
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12210
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4250
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6200
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
94330
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
94330
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
37341
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12294
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25047
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

29609
01
Доходы от государственной собственности
12789
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3237
9
Прочие доходы от государственной собственности
9552
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
300
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
300
06
Прочие неналоговые поступления
16520
1
Прочие неналоговые поступления
16520
3
Поступления от продажи основного капитала
219450
03
Продажа земли и нематериальных активов
219450
1
Продажа земли
163970
2
Продажа нематериальных активов
55480
Функциональная группа
Сумма
(тысяча тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІІ. Расходы
46311461
01
Государственные услуги общего характера
249303
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23918
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23918
122
Аппарат акима района (города областного значения)
94385
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
94385
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37878
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37878
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
14298
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
14298
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
39260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции

29609
01
Мемлекеттік меншiктен түсетiн кірістер
12789
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3237
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
9552
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
16520
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
16520
3
Негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
219450
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
219450
1
Жерді сату
163970
2
Материалдық емес активтерді сату
55480
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II.Шығыстар
46311461
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
249303
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23918
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23918
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
94385
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94385
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37878
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37878
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
14298
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14298
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
39260
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

038
Субвенции
714767
Приложение 4 к решению Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательные обучение

038
Субвенциялар
714767
Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын аудандық бюджеттің бағдарлама тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру