Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и методики расчета тарифа на сбор, вывози захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 2 июля 2019 года № 252-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 июля 2019 года № 4444. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 апреля 2021 года № 34-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.04.2021 № 34-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1сентября 2016 года "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району согласно приложению № 1.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району, согласно приложению № 2.
3. Признать утратившим силу решения районного маслихата от 04 ноября 2016 года № 56-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3692, опубликовано 12 декабря 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 шілдедегі № 252-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 шілдеде № 4444 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 34-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.04.2021 № 34-VIІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10030 санымен тіркелді) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 14285 санымен тіркелді) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары № 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Исатай ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері № 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 04 қарашадағы № 56-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3692 санымен тіркелген, 2016 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрных и экологических проблем (А. Рахметов).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XL сессии районного маслихата
Сидегалиев А.
Секретарь районного маслихата Муханбеталиев Н.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XL сессиясының төрағасы
А. Сидеғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев