О внесении изменении в решение районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 12 апреля 2019 года № 272-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2019 года № 4382
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4328, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "439 745" заменить цифрами "594 936";
цифры "220 462" заменить цифрами "221 987";
цифры "501" заменить цифрами "6 476";
цифры "218 782" заменить цифрами "366 473".
в подпункте 2):
цифры "439 745" заменить цифрами "594 936".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "252 760" заменить цифрами "355 734";
цифры "89 682" заменить цифрами "83 864";
цифры "3 773" заменить цифрами "9 591";

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 272-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 сәуірде № 4382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы ХХІ сессиясының № 239-VI "2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4328 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"439 745" сандары "594 936" сандарымен ауыстырылсын;
"220 462" сандары "221 987" сандарымен ауыстырылсын;
"501" сандары "6 476" сандарымен ауыстырылсын;
"218 782" сандары "366 473" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"439 745" сандары "594 936" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"252 760" сандары "355 734" сандарымен ауыстырылсын;
"89 682" сандары "83 864" сандарымен ауыстырылсын;
"3 773" сандары "9 591" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "159 305" заменить цифрами "262 279".
в подпункте 2):
цифры "252 760" заменить цифрами "355 734".
2. Приложения № 1, № 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).

"159 305" сандары "262 279" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"252 760" сандары "355 734" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.