О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 11 января 2019 года № 240 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 11 апреля 2019 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 апреля 2019 года № 4978. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кентауского городского маслихата от 27 марта 2019 года за № 246 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4953, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 11 января 2019 года № 240 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887, опубликовано 30 января 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 859 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 781 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 102 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 57 976 тысяч тенге;
2) затраты – 59 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 42 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет села Карнак на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 337 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 21 336 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қантардағы № 240 "2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 261 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 17 сәуірде № 4978 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 246 "Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4953 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қантардағы № 240 "2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4887 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ащысай ауылынын 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 859 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 781 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 102 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 57 976 мың теңге;
2) шығындар – 59 859 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 мың теңге.
2. Қарнақ ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 288 337 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 21 336 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

поступлениям трансфертов – 266 501 тысяч тенге;
2) затраты – 290 939 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 602 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2602 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Хантаги на 2019-2021 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 491 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 5 111 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 236 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 142 144 тысяч тенге;
2) затраты – 148 252 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -761 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 761 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 761 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 234 408 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 284 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 225 495 тысяч тенге;
2) затраты – 237 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2737 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2737 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2737 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 383 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 512 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттердiң түсiмдерi – 266 501 мың теңге;
2) шығындар – 290 939 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы акт ивтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2602 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2602 мың теңге.
3. Хантағы ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 147 491 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 111 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 236 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 142 144 мың теңге;
2) шығындар – 148 252 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -761 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 761 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 761 мың теңге.
4. Жүйнек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 234 408 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 629 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 284 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 225 495 мың теңге;
2) шығындар – 237 145 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2737 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2737 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2737 мың теңге.
5. Қарашық ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 115 383 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 512 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

поступления трансфертов – 99 434 тысяч тенге;
2) затраты – 104 715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 775 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 775 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2019-2021 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 906 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 247 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 68 726 тысяч тенге;
2) затраты – 71 331 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 425 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 425 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 и 43 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.

трансферттердiң түсiмдерi – 99 434 мың теңге;
2) шығындар – 104 715 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 775 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 775 мың теңге.
15. Жібек Жолы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 906 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 933 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 247 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 68 726 мың теңге;
2) шығындар – 71 331 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 425 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 425 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 және 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.