О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 17 сентября 2019 года № 44/234-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 октября 2019 года № 5197. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/430-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5181 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865, опубликовано 4 января 2019 года в газете "Толеби туы" и 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 409 905 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 577 961 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 657 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 913 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 777 374 тысяч тенге;
2) затраты – 21 419 944 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 575:
бюджетные кредиты – 7 575;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 614 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 814 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 44/234-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 4 қазанда № 5197 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/430-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5181 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 тіркелген, 2019 жылы 4 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 409 905 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 577 961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 657 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 913 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 777 374 мың теңге;
2) шығындар – 21 419 944 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 575:
бюджеттік кредиттер – 7 575;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 614 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 814 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 55 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательными актами Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Амиралиев
Секретарь районного маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 17 сентября
2019 года № 44/234-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № 34/189-VI
Районный бюджет на 2019 год
Сумма в тысяч тенге
Категория
Наименование
Класс
Подкласс

2. 2019 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 55 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Амиралиев
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
17 қыркүйектегі № 44/234-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
20 желтоқсандағы № 34/189-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы