О бюджете города Семей на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2019 года № 6469. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 61/437-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстанот 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 879 968,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 358 217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 169 820,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 371 952,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 979 979,2 тысяч тенге;
2) затраты – 66 009 785,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 955,9 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 24 448,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 493,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 108 790,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 357 213,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 248 423,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 254 563,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 254 563,0 тысяч тенге:
поступление займов – 14 201 299,9 тысяч тенге;
погашение займов – 2 335 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 388 481,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 02.12.2020 № 59/430-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 746 409,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.10.2020 № 57/410-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

"Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6469 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 28.12.2020 № 61/437-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 879 968,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 358 217,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 169 820,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 371 952,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 979 979,2 мың теңге;
2) шығындар – 66 009 785,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 15 955,9 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 24 448,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 493,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 108 790,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 357 213,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 248 423,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 254 563,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 254 563,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 201 299,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 335 218,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 388 481,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 02.12.2020 № 59/430-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 746 409,5 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 30.10.2020 № 57/410-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу и индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427).
4. Учесть в бюджете города затраты на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть специалистам в области образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.04.2020 № 52/377-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть в городском бюджете субвенцию, передаваемую в сельские округа в сумме 313 486 тысяч тенге, в том числе:
Государственное учреждение "Аппарат акима Абралинского сельского округа" - 16 658 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа" - 17 136 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа" - 19 787 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа" - 23 371 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа" - 20 281 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Жиеналинского сельского округа" - 18 050 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Иртышского сельского округа" - 22 588 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Караоленского сельского округа" - 23 984 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокентауского сельского округа" - 32 305 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Новобаженовского сельского округа" - 26 584 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерского сельского округа" - 25 716 тысяч тенге;

3. 2020 жылға арналған әлеуметтік салық және жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6427 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 100 пайыз көлемінде атқарылуға алынсын.
4. Қала бюджетінде азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек ескерілсін.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 29.04.2020 № 52/377-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Қалалық бюджетте ауылдық округтерге берілетін субвенция 313 486 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
"Абыралы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі –16 658 мың теңге;
"Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі –17 136 мың теңге;
"Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 19 787 мың теңге;
"Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 23 371 мың теңге;
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 20 281 мың теңге;
"Жиенәлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 18 050 мың теңге;
"Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 22 588 мың теңге;
"Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі –23 984 мың теңге;
"Көкентау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 32 305 мың теңге;
"Новобаженово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 26 584 мың теңге;
"Озерки ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 25 716 мың теңге;

Государственное учреждение "Аппарат акима Приречного сельского округа" - 30 129 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Чаган" - 17 787 тысяч тенге;
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шульбинск" - 19 110 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру, в процессе исполнения бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить объем поступлений в бюджете на 2020 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 5.

"Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 30 129 мың теңге;
"Шаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 17 787 мың теңге;
"Шульбинск кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі – 19 110 мың теңге.
7. 2020 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізілімі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған бюджетте ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

19 095,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
92 308,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 059,0
023
Методическая работа
66 511,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
334 515,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 616 196,1
1
Социальное обеспечение
2 078 337,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
39 692,1
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
39 692,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 038 645,0
010
Государственная адресная социальная помощь
2 038 645,0
2
Социальная помощь
2 371 690,4
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 978,5
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 978,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 365 711,9
004
Программа занятости
538 511,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 148,0
007
Оказание жилищной помощи
31 344,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
72 662,6
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
535 568,3
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
117 539,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 239,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
328 942,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
388 451,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
106 304,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
166 168,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

19 095,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
92 308,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 059,0
023
Әдістемелік жұмыс
66 511,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
334 515,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 616 196,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 078 337,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39 692,1
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
39 692,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 038 645,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 038 645,0
2
Әлеуметтiк көмек
2 371 690,4
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 978,5
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 978,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 365 711,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
538 511,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 148,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
31 344,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
72 662,6
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
535 568,3
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
117 539,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
227 239,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
328 942,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
388 451,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
106 304,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
166 168,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

от 23 декабря 2019 года
№ 47/310-VI
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения
бюджета на 2020 год
Функциональная
группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
маслихата города Семей
от 23 декабря 2019 года
№ 47/310-VI
Объем поступлений в бюджет на 2020 год от продажи земельных участков
сельскохозяйственного назначения
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Объем поступлений в бюджет на 2020 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
0,0
Приложение 6 к решению
маслихата города Семей
от 23 декабря 2019 года
№ 47/310-VI
Перечень, утративших силу, некоторых решений маслихата города Семей
1. Решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-199, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года).
2. Решение маслихата города Семей от 6 марта 2019 года № 35/233-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5789, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 апреля 2019 года).
3. Решение маслихата города Семей от 29 мая 2019 года № 38/259-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5983, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 июня 2019 года).
4. Решение маслихата города Семей от 29 августа 2019 года № 41/278-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6140, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 сентября 2019 года).

2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 47/310-VI шешіміне
4-қосымша
2020 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын
бюджеттік бағдарламалар тізімі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
3
4
5
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Семей қалалық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 47/310-VI шешіміне
№ 5-қосымша
2020 жылға арналған бюджетке ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін
сатудан түсетін түсімдер көлемі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
2020 жылға арналған бюджетке ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер көлемі
0,0
Семей қалалық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 47/310-VI шешіміне
№ 6-қосымша
Семей қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-199 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) шешім.
2. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 35/233-VI "Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5789 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 2 сәуірде жарияланған) шешім.
3. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 38/259-VI "Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5983 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 7 маусымда жарияланған) шешім.
4. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 тамыздағы № 41/278-VI "Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6140 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте жарияланған) шешім.

5. Решение маслихата города Семей от 4 октября 2019 года № 43/288-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6204, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 октября 2019 года).
6. Решение маслихата города Семей от 22 ноября 2019 года № 45/292-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6312, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 декабря 2019 года).

5. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 43/288-VI "Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6204 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 22 қазанда жарияланған) шешім.
6. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 45/292-VI "Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6312 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда жарияланған) шешім.