О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 19/136-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 мая 2019 года № 37/252-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2019 года № 5944. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/428-VII.
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/428-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 октября 2018 года № 409 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года №145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17634), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года №19/136-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5491, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 февраля 2018 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 3 марта 2018 года) следующее изменение:
приложение утвержденным указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата от 24 января 2019 года №34/229-VІ "О приостановлении действия решения Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 19/136-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-193, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 февраля 2019 года).

Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/136-VІ "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 37/252-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 5944 болып тіркелді. Күші жойылды – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/428-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/428-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 409 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17634 болып тіркелген) сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/136-VІ "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5491 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 27 ақпанында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2018 жылдың 3 наурызында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қаңтардағы №34/229-VІ "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/136-VІ шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-193 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 13 ақпанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.