О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2019 года № 32/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июня 2019 года № 5991. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 37/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-190, опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8049846,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2320922 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4553 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48459 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5675912,2 тысяч тенге;
2) затраты – 8206256,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -19443 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26512 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45955 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -136967 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136967 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 26512 тысяч тенге;
погашение займов – 45955 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 156410 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 5991 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 37/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-190 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8049846,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2320922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48459 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5675912,2 мың теңге;
2) шығындар – 8206256,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -19443 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26512 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 45955 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -136967 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136967 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 26512 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45955 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156410 мың теңге.";
1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

2290
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
784
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
120
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2024
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
34139
6
Земельные отношения
19329,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19329,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16029,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3300
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22813
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22813
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22813
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17481,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17481,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17481,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
17481,7
12
Транспорт и коммуникации
68500
1
Автомобильный транспорт
68500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
68500
13
Прочие
209538
9
Прочие
209538
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8265
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8265
452
Отдел финансов района (города областного значения)
77067
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
46200
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11836
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

2290
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
784
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
120
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2024
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
34139
6
Жер қатынастары
19329,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19329,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16029,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3300
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22813
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22813
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22813
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17481,7
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17481,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17481,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17481,7
12
Көлiк және коммуникация
68500
1
Автомобиль көлiгi
68500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
68500
13
Басқалар
209538
9
Басқалар
209538
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8265
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8265
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
77067
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
46200
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11836
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
45955
8
Используемые остатки бюджетных средств
156410
01
Остатки бюджетных средств
156410
1
Свободные остатки бюджетных средств
156410
Приложение 2
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 30 мая 2019 года № 32/6-VI
Приложение 5
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 27/2-VI
Затраты по программам аппаратов акимов поселков и сельских округов
№ п/п
Наименование аппарата акима сельского округа
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Затраты по реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Программа 123001011
Программа 123001015
Программа 123040000
1
ГУ "Аппарат акима Веселовского сельского округа"

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
45955
8
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
156410
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
156410
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
156410
Глубокое
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 мамырдағы
№ 32/6-VІ шешіміне 2 қосымша
Глубокое
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 27/2-VІ шешіміне 5 қосымша
Кенттер мен ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бағдарламалары бойынша шығындар
№ р/н
Ауылдық округ әкімі аппаратының атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз етуге шығындар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз етуге шығындар
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға шығындар
123001011 бағдарлама
123001015 бағдарлама
123040000 бағдарлама
1
"Веселовка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ