О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019 - 2021 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2019 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2019 года № 5942. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 50-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2019 года № 29/313-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5871) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 744 157,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 713 468,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59 059,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 055,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 968 575,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 749 554,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150 555,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 670,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 39-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 5942 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 50-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29/313-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5871 нөмірімен тіркелген) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 744 157,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 713 468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59 059,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 055,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 968 575,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 749 554,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150 555,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –174 225,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 670,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 952,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 952,6 тысяч тенге.
поступление займов – 174 225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 23 670,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 397,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М.Токтаубаев
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от апреля 2019 года №
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -155 952,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 952,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 174 225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 670,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 397,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Тоқтаубаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы ___ cәуірдегі
№ шешіміне 1 қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының