О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2019 года № 45-498/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 октября 2019 года № 6200. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 47-525/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 23 сентября 2019 года № 44-490/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6191) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 21 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджеты сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы в следующих объемах:"
1. Алтыншокинский сельский округ Урджарского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 336,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 166,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 170,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 274,6 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -938,6 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –938,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 45-498/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қазанда № 6200 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 47-525/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйегіндегі № 44-490/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6191 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-191 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 22 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкіде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 21 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері келесі көлемдерде бекітілсін:
1. Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 40 336,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 170,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 274,6 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -938,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938,6 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"2. Баркытбельский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 863,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 570,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 293,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 506,8 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -643,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Бахтинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 227,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 535,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 692,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 789,9 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -562,9 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Бестерекский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 577,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 051,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 526,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 184,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -607,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 607,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Каракольский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 603,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 801,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 802,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 803,8 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -2 200,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Коктерекский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 811,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 827,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 984,0 тысяч тенге;

"2. Үржар ауданының Барқытбел ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 37 863,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 570,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 293,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 506,8 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -643,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643,8 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Үржар ауданының Бақты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 41 227,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 535,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 692,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 789,9 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -562,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562,9 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Үржар ауданының Бестерек округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 32 577,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 051,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 526,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 184,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -607,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 607,0 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Үржар ауданының Қарақол ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 44 603,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 802,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 803,8 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 200,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200,8 мың теңге.";
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Үржар ауданының Көктерек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 30 811,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 984,0 мың теңге;

2) затраты – 31 380,8 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -569,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Коныршаулинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 853,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 096,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 757,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 297,1 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -2 444,1 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 444,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Маканчинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 267,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 997,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 270,0 тысяч тенге;
2) затраты – 71 525,5 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -6 258,5 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 258,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Науалинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 146,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 876,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 270,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74 351,7 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -3 205,7 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 205,7 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Урджарский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 184 478,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 102 911,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 567,3 тысяч тенге;
2) затраты – 190 478,3 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -6000,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Саматеев
секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

2) шығындар – 31 380,8 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -569,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,8 мың теңге.";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Үржар ауданының Қоңыршәулі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 43 853,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 096,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 757,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 297,1 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 444,1 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 444,1 мың теңге.";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. Үржар ауданының Мақаншы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 65 267,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –37 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 270,0 мың теңге;
2) шығындар – 71 525,5 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 258,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 258,5 мың теңге.";
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. Үржар ауданының Науалы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 71 146,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 876,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 270,0 мың теңге;
2) шығындар – 74 351,7 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 205,7 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 205,7 мың теңге.";
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. Үржар ауданының Үржар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 184 478,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 102 911,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 567,3 мың теңге;
2) шығындар – 190 478,3 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -6000,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Саматеев
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының