Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Западно-Казахстанской области на 2019 - 2025 годы
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 марта 2019 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 марта 2019 года № 5559. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 8-5
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2021 № 8-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019 – 2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 23-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5559 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 8-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13.12.2021 № 8-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Экологическим Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые целевые показатели качества окружающей среды по Западно-Казахстанской области на 2019 – 2025 годы согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019 – 2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері бекітілсін.

2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам, природопользованию и развитию сельских территорий.
3. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелер, табиғат пайдалану және ауылдық аймақтарды дамыту мәселелері бойынша тұрақты комисиясына жүктелсін.
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 6 марта 2019 года № 23-2
Целевые показатели качества окружающей среды Западно-Казахстанской области на 2019-2025 годы
Наименование целевого показателя
(единица измерения)
2019 год
2020 год
2022 год
2025 год
Атмосферный воздух
Валовый выброс в атмосферу загрязняющих веществ, тысяч тонн/год

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2019 жылғы 6 наурыздағы
№ 23-2 шешіміне
қосымша
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналық көрсеткіштері
Нысаналық көрсеткіштің атауы (өлшем бірлік)
2019 жыл
2020 жыл
2022 жыл
2025 жыл
Атмосфералық ауа
Атмосфераға бөлінетін ластағыш заттардың жалпы шығарынды мөлшері мың тонна/жыл