О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2019 года № 5910. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 39-2
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 39-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5484, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 323 246 тысяч тенге:
налоговые поступления – 338 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 695 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 617 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 971 744 тысячи тенге;
2) затраты – 4 331 321 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 650 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 82 362 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 712 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 54 725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 725 тысяч тенге:
поступление займов – 82 362 тысячи тенге;
погашение займов – 35 712 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 075 тысяч тенге.";

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 37-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 5910 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 39-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 39-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5484 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 323 246 мың теңге:
салықтық түсімдер – 338 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 695 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 617 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 971 744 мың теңге;
2) шығындар – 4 331 321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 650 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 82 362 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 712 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 725 мың теңге:
қарыздар түсімі – 82 362 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 712 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 075 мың теңге.";

879
6
Земельные отношения
14 031
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 031
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 411
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 620
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
33 779
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 779
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33 779
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25234
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25234
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25234
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17 351
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 883
12
Транспорт и коммуникации
25 931
1
Автомобильный транспорт
25 931
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 931
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25 931
13
Прочие
41 463
9
Прочие
41 463
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 635
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 635
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 828
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
35 952
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 876
14
Обслуживание долга
47
1
Обслуживание долга
47

879
6
Жер қатынастары
14 031
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 031
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 411
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 620
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
33 779
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 779
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33 779
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 234
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 234
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 234
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 351
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 883
12
Көлiк және коммуникация
25 931
1
Автомобиль көлiгi
25 931
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 931
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 931
13
Басқалар
41 463
9
Басқалар
41 463
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 635
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 635
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 828
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 952
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 876
14
Борышқа қызмет көрсету
47
1
Борышқа қызмет көрсету
47