О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 30 апреля 2015 года № 115-638 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в городе Астане"
Постановление акимата города Нур-Султана от 6 мая 2020 года № 505-742. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 13 мая 2020 года № 1268. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17 ноября 2022 года № 509-3433.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17.11.2022 № 509-3433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 30 апреля 2015 года № 115-638 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 90623, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" от 9 июня 2015 года) следующие изменения:
в вышеуказанном постановлении:
в наименовании, по всему тексту слова "Астаны", "Астане" заменить словами "Нур-Султана", "Нур-Султане";
в Правилах предоставления коммунальных услуг в городе Астане, утвержденных вышеуказанным постановлением:
в наименовании, по всему тексту слова "Астаны", "Астане" заменить словами "Нур-Султана", "Нур-Султане";
пункт 34 изложить в следующей редакции:
"34. Оплата за пользование лифтом взимается в соответствии с Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях".".
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
3) представление в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальный орган юстиции сведений об исполнений мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов

"Астана қаласында коммуналдық қызметтерді көрсету қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 115-638 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 505-742 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 1268 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 509-3433 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 17.11.2022 № 509-3433 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 50-бабының 1-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласында коммуналдық қызметтерді көрсету қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 115-638 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 90623 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 маусымдағы "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыда:
атауындағы, барлық мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласында коммуналдық қызметтерді көрсету қағидасында:
атауындағы, барлық мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
34-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"34. Лифтіні пайдаланғаны үшін төлем "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес төленеді".".
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігі-нің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындауын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Н.Ж. Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов