О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 мая 2020 года № 6С-52/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2020 года № 7850
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7623, опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 458,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 998 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 187,6 тысяч тенге;
2) затраты – 38 458,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 13, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Степногорского
городского маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности секретаря
Степногорского городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 6 мая
2020 года № 6С-52/2
Приложение 13 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/9
Бюджет села Карабулак на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 "2020-2022 жылдарға арналған кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы № 6С-52/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7850 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7623 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 458,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 998 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 273 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 187,6 мың теңге;
2) шығындар – 38 458,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық мәслихат
хатшысының міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 6 мамырдағы
№ 6С-52/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/9 шешіміне
13-қосымша
2020 жылға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР