О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 22 сентября 2016 года № 8/5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 3 июля 2020 года № 59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 июля 2020 года № 7940
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе" от 22 сентября 2016 года № 8/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5584, опубликовано 04 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии районного маслихата
К.Устенбеков
И.о. секретаря районного маслихата И. Слободянюк
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района

Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 8/5 "Аршалы ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 59/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 7940 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 8/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5584 тіркелген, 2016 жылғы 04 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
К.Устенбеков
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. И.Слободянюк
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданы әкімдігі