О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 9 ноября 2020 года № 6С-54/3-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2020 года № 8153
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7626, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 589,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 403,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 186,4 тысяч тенге;
2) затраты – 108 716,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -127,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 127,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 369,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 521,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 848,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 369,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 "2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қарашадағы № 6С-54/3-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 8153 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7626 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 589,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 186,4 мың теңге;
2) шығындар – 108 716,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -127,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 127,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 369,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 521,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 848,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 369,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 788,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 994,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 814,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 980,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 299,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -511,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 469,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 378,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 091,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 221,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -752,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 752,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Улентинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 373,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 020,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 303,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 373,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Куншалганского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 313,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 480,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 788,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 994,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 814,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 980,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 299,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -511,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,3 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 10, 11 және тиісінше 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 469,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 091,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 221,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -752,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 752,1 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Өлеңті ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 13, 14 және тиісінше 15-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 373,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 303,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 373,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Күншалған ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 19, 20 және тиісінше 21-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 313,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;

"16-1. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 44 к настоящему решению.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 31, 34, 40, 44 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Е.Биекенов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 9 ноября
2020 года № 6С-54/3-20
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-46/3-19
Бюджет города Ерейментау на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"16-1. 2020 жылға Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерінде осы шешімнің 44-қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 31, 34, 40, 44-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Е.Биекенов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 қарашадағы
№ 6С-54/3-20 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-46/3-19 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ерейментау қаласының бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер