О внесении изменения в совместное постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 238/527 "О переименовании и изменении транскрипции наименования некоторых населенных пунктов Актюбинской области"
Совместные решение маслихата Актюбинской области от 15 октября 2020 года № 568 и постановление акимата Актюбинской области от 15 октября 2020 года № 371. Зарегистрированы Департаментом юстиции Актюбинской области 21 октября 2020 года № 7558
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в совместное постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 238/527 "О переименовании и изменении транскрипции наименования некоторых населенных пунктов Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7176, опубликованное 17 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде):
в подпункте 1) пункта 1 совместного постановления и решения на русском языке, слово "Жургенева" заменить словом "Жургенова".
Текст на казахском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Шермаганбет М.З.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Председатель сессии
областного маслихата
А. Айтжанов
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова

Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 238/527 "Ақтөбе облысының кейбір елді мекендерін қайта атау және атаудың транскрипциясын өзгерту туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 568 бірлескен шешімі және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 371 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 7558 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы №138 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 238/527 "Ақтөбе облысының кейбір елді мекендерін қайта атау және атаудың транскрипциясын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7176 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 17 маусымда электрондық түрде жарияланған) бірлескен қаулысына және шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі бірлескен қаулысы және шешімінің 1-тармағының 1) тармақшасындағы "Жургенева" сөзі "Жургенова" сөзімен ауыстырылсын.
Қазақ тіліндегі мәтін өзгерілмейді.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.З. Шермағанбетке жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Айтжанов
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Калдыгулова