О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата города Актобе маслихата Актюбинской области от 26 августа 2020 года № 582. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 сентября 2020 года № 7389. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6637, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "83 748 230,4" заменить цифрами "84 454 135,4", в том числе:
поступления трансфертов: цифры "42 126 836,7" заменить цифрами "42 832 741,7";
в подпункте 2):
затраты: цифры "107 891 189,2" заменить цифрами "108 597 094,2".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 582 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 7389 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6637 санымен тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "83 748 230,4" сандары "84 454 135,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі: "42 126 836,7" сандары "42 832 741,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "107 891 189,2" сандары "108 597 094,2" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

7 574 565,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 585 947,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
590 004,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
465 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
705 420,0
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
705 420,0
Отдел строительства района (города областного значения)
612 600,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
612 600,0
Целевые трансферты на развитие
9 627 909,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 284 312,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 927 012,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
357 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 343 597,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 611 386,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 602 208,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 130 003,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 26 августа 2020 года № 582
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 503
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
46 746 720,6
Целевые текущие трансферты
22 894 105,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 666 115,0
Программа занятости
104 152,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
394 980,0
Государственная адресная социальная помощь
866 983,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
300 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
8 488 743,7
Общеобразовательное обучение
4 028 274,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
519 600,7
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 492 455,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
202 814,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы

7 574 565,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 585 947,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
590 004,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
465 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
705 420,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
705 420,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
612 600,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
612 600,0
Нысаналы даму трансферттері
9 627 909,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 284 312,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 927 012,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
357 300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 343 597,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 611 386,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 602 208,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 130 003,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 582 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 503 шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
46 746 720,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
22 894 105,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 666 115,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 152,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
394 980,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
866 983,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
300 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
8 488 743,7
Жалпы білім беру
4 028 274,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
519 600,7
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
3 492 455,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
202 814,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету

17 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 739 246,9
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
10 814 001,1
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700 000,0
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
70 335,4
Освещение улиц в населенных пунктах
221 800,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
933 110,4
Целевые трансферты на развитие
23 852 615,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
15 252 978,5
Развитие коммунального хозяйства
101 582,0
Развитие теплоэнергетической системы
186 463,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 048 886,4
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
137 281,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 256 995,0
Развитие объектов культуры
242 432,1
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
280 425,0
Развитие объектов спорта
998 914,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 599 636,5
Развитие транспортной инфраструктуры
3 934 308,6
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 400 016,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
562 196,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 235 923,0
Развитие коммунального хозяйства
1 467 192,9

17 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 739 246,9
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
10 814 001,1
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
70 335,4
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
221 800,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
933 110,4
Нысаналы даму трансферттері
23 852 615,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15 252 978,5
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
101 582,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
186 463,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 048 886,4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
137 281,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 256 995,0
Мәдениет объектілерін дамыту
242 432,1
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
280 425,0
Cпорт объектілерін дамыту
998 914,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 599 636,5
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 934 308,6
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 400 016,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
562 196,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 235 923,0
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 467 192,9