О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 347 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 29 октября 2020 года № 473. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2020 года № 7607. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 347 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6616, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "9 292 161,0" заменить цифрами "9 283 948,0";
поступления трансфертов
цифры "8 390 823,0" заменить цифрами "8 382 610,0";
в подпункте 2):
затраты цифры "10 169 575,3" заменить цифрами "10 083 163,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
"65 552,0" заменить цифрами "62 661,4";
бюджетные кредиты
"87 483,0" заменить цифрами "84 592,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-942 966,3" заменить цифрами "- 861 876,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "942 966,3" заменить цифрами "861 876,5".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 347 "2020–2022 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қазандағы № 473 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7607 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6616 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"9 292 161,0" сандары "9 283 948,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"8 390 823,0" сандары "8 382 610,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"10 169 575,3" сандары "10 083 163,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"65 552,0" сандары "62 661,4" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер
"87 483,0" сандары "84 592,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"- 942 966,3" саңдары "- 861 876,5" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"942 966,3" саңдары "861 876,5" саңдарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Айтекебийского
районного маслихата
А. Дошаев
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
Приложение к решению Айтекебийского районного маслихата от 29 октября 2020 года № 473

3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Дошаев
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 қазандағы № 473 шешіміне қосымша