О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 360 "Об утверждении бюджета Баскудукского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2020 года № 483. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2020 года № 7688. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 360 "Об утверждении бюджета Баскудукского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6726, опубликованное 22 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "43 821,5" заменить цифрами "52 261,5";
поступления трансфертов
цифры "42 212,5" заменить цифрами "50 994,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "43 821,5" заменить цифрами "52 261,5".

Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 360 "2020-2022 жылдарға арналған Басқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 483 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 7688 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 360 "2020-2022 жылдарға арналған Басқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6726 тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"43 821,5" сандары "52 261,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"42 212,5" сандары "50 994,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"43 821,5" сандары "52 261,5" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Айтекебийского районного маслихата
А. Дошаев
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Дошаев
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев