О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2020 года № 506. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2020 года № 7620
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 673 929" заменить цифрами "5 755 206",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "5 071 239" заменить цифрами "5 152 516";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 383 542" заменить цифрами "6 360 698";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "- 781 747" заменить цифрами "- 677 626";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "781 747" заменить цифрами "677 626";
поступление займов - цифры "619 918,4" заменить цифрами "515 797,4";
в пункте 10:
цифры "9 000" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова

Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 506 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7620 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6630 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 673 929" сандары "5 755 206" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "5 071 239" сандары "5 152 516" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 383 542" сандары "6 360 698" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) - "- 781 747" сандары "- 677 626" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - "781 747" сандары "677 626" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі - "619 918,4" сандары "515 797,4" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"9 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова