О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 389 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2020 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2020 года № 6977. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 389 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6695, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 80 043,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 743,0 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты – цифры "80 243,0" заменить цифрами "81 101,5";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 058,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 058,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 058,5 тысяч тенге.";
в пункте 7:
цифры "2 800,0" заменить цифрами "2 600,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
Н. Сарсенов
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 26 марта 2020 года № 418
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 6 января 2020 года № 389
Бюджет Аккемирского сельского округа на 2020 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 389 "2020-2022 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 418 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 6977 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 389 "2020-2022 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6695 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 80 043,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 743,0 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар – "80 243,0" сандары "81 101,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 058,5 мың теңге;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 058,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 058,5 мың теңге.";
7 тармақта:
"2 800,0" сандары "2 600,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 26 наурыздағы
№ 418 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 389 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)