О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 400 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 августа 2020 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 сентября 2020 года № 7380. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 400 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6754, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 17 641 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 40 441 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 778 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
А. Жукашев
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 25 августа 2020 года № 490
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 6 января 2020 года № 400
Бюджет Талдысайского сельского округа на 2020 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 400 "2020-2022 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 490 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қыркүйекте № 7380 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 400 "2020-2022 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6754 тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері – 17 641 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшері – 40 441 теңге;
3) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 778 теңге;
4) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төменкүнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 тамыздағы
№ 490 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 400 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Талдысай ауылдық округ бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
Атауы
сомасы (мың теңге)