О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 421 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2020 - 2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2020 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2020 года № 7232
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 421 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6685, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "53213,9" заменить цифрами "52417,9";
поступления трансфертов – цифры "50021,0" заменить цифрами "49225,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "53213,9" заменить цифрами "52417,9";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 32668 тенге.";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "29624,0" заменить цифрами "23107,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 421 "2020 - 2022 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 503 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 7232 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 421 "2020 - 2022 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6685 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "53213,9" сандары "52417,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "50021,0" сандары "49225,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "53213,9" сандары "52417,9" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
7 тармақта:
екінші абзацында:
"29624,0" сандары "23107,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
секретарь маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 26 июня 2020 года № 503
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 421
Бюджет Монкебийского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 503 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 421 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер