Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Каскелен и сельских населенных пунктов Карасайского района
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2020 года № 63-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5780
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:

Қарасай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), Қаскелең қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 63-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5780 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Карасайского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Каскелен и сельских населенных пунктов Карасайского района согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Карасайского района" от 23 июля 2012 года № 8-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-11-124, опубликован 7 сентября 2012 года в газете "Заман жаршысы").

1. Қарасай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарасай ауданының Қаскелең қаласы және ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 23 шілдедегі № 8-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-11-124 тіркелген, 2012 жылдың 7 қыркүйегінде "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Ж. Кулиева
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Карасайского района А. Исаева

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Кулиева
Қарасай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Исаева

Приложение 1 к решению маслихата Карасайского района за № 63-3 от 26 ноября 2020 года
Проекты (схемы) зонирования земель Карасайского района
Приложение 2 к решению маслихата Карасайского района за № 63-3 от 26 ноября 2020 года
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Каскелен Карасайского района
Номер кадастрового квартала
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
№ зона
1

Қарасай аудандық маслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 63-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасай аудандық маслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 63-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай ауданының Қаскелең қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Кадастрлық кварталдың нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ №
1