О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 6-65-372 "О бюджете Панфиловского района на 2020-2022 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2020 года № 6-67-384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5459
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 6-65-372 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5384, опубликован 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 20 330 293 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 107 807 тысяч тенге;
неналоговые поступления 19 617 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 131 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 071 709 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 108 217 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 107 954 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 263 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 15 963 492 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 273 776 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 857 337 тысяч тенге;
субвенции 5 832 379 тысяч тенге;
2) затраты 22 751 246 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 77 197 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 103 413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 26 216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-65-372 "Панфилов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 6-67-384 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5459 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-65-372 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5384 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 330 293 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 107 807 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19 617 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 131 160 мың теңге;
трансферттер түсімі 16 071 709 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 108 217 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 107 954 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 263 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 15 963 492 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 273 776 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 857 337 мың теңге;
субвенциялар 5 832 379 мың теңге;
2) шығындар 22 751 246 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 77 197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 103 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26 216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 498 150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 498 150 тысяч тенге.";
в пункте 5
цифры "46 119" заменить на цифры "78 402".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 498 150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 498 150 мың теңге.";
5-тармақтағы
"46 119" саны "78 402" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.