О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2020 года № 92-355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5830
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 73-292 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5418, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аманбоктерского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 098 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 281 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 102 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 19 715 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 715 тысяч тенге;
2) затраты 21 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бакалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 810 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 4 594 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 196 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 21 020 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 020 тысяч тенге;
2) затраты 25 810 тысяч тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 92-355 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5830 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5418 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Аманбөктер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 281 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 19 715 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 715 мың теңге;
2) шығындар 21 098 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Бақалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 21 020 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 020 мың теңге;
2) шығындар 25 810 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Екиашинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 97 416 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7 226 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 90 190 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 65 564 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24 626 тысяч тенге;
2) затраты 99 125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 709 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 709 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Карабогетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 52 908 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 3 706 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 49 202 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 28 192 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 010 тысяч тенге;
2) затраты 52 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 81 544 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 12 268 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 69 276 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 50 389 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 887 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Екіаша ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 416 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 90 190 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 65 564 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24 626 мың теңге;
2) шығындар 99 125 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 709 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 709 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабөгет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 49 202 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28 192 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 010 мың теңге;
2) шығындар 52 908 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 69 276 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 50 389 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 887 мың теңге;

2) затраты 82 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 261 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1261 тысяча тенге.";
"11. Утвердить бюджет Лепсинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 685 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 6 161 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 27 524 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 721 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 803 тысячи тенге;
2) затраты 34 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 045 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 045 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Черкасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 863 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7 371 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 23 492 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 492 тысячи тенге;
2) затраты 33 863 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 000 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 7, 13, 16, 19, 25, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению соответственно.

2) шығындар 82 805 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1261 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Лепсі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 685 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 27 524 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 721 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 803 мың теңге;
2) шығындар 34 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 045 мың теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Черкасск ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 371 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 23 492 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 492 мың теңге;
2) шығындар 33 863 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 13, 16, 19, 25, 31, 34-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Б. Отеншинов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата
от 20 декабря 2020 года № 92-355

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Отеншинов
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 92-355 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10 000
043
Бюджетные изъятия
10 000
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0
Категория
Cумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-18 943
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
18 943
8
Используемые остатки бюджетных средств
18 943
01
Остатки бюджетных средств
18 943
1
Свободные остатки бюджетных средств
18 943
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 92-355
Приложение 7 к решению Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292
Бюджет Аманбоктерского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 000
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
10 000
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-18 943
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
18 943
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
18 943
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
18 943
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
18 943
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 92-355 шешіміне 2-қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 шешіміне 7-қосымша
Аманбөктер ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер