Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2020 год
Постановление акимата города Шымкент от 28 августа 2020 года № 529. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 1 сентября 2020 года № 120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 1 статьи 117 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245) "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от 28 августа 2020 года № 529
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары по городу Шымкент на 2020 год
р/с
Наименование товаров
Первый квартал
Второй квартал
Третий квартал
Четвертый квартал
1
2
3
4
5
6
1.
Рис шлифованный (круглозерный, весовой), кг
345 тг
361 тг
391 тг
347 тг
2.
Мука пшеничная первого сорта, кг
146 тг
147 тг
147 тг
157 тг
3.
Крупа гречневая (ядрица, весовая), кг
304 тг
299 тг
328 тг
375 тг
4.
Хлеб пшеничный из муки первого сорта (формовой), кг
149 тг
145 тг
148 тг
146 тг
5.
Рожки (весовые), кг
277 тг
272 тг
268 тг
275 тг
6.
Говядина (лопаточно-грудная часть с костями), кг
1912 тг
1948 тг
2022 тг
1949 тг
7.
Мясо кур (бедренная и берцовая кость с прилегающей к ней мякотью), кг
819 тг
808 тг
844 тг
865 тг
8.
Молоко пастеризованное 2,5 % жирности в мягкой упаковке, л
235 тг
235 тг
232 тг
240 тг
9.
Кефир 2,5 % жирности в мягкой упаковке, л
259 тг
252 тг
251 тг
255 тг
10.

Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2020 жылға арналған шекті мәндерін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 529 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 120 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кәсіпкерлік Кодексінің 117-бабының 1-тармағына және "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2020 жылға арналаған шекті мәндері осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 тамызы
№ 529 қаулысына
қосымша
Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2020 жылға арналған шекті мәндері
п/п
Тауарлар атауы
Бірінші тоқсан
Екінші тоқсан
Үшінші тоқсан
Төртінші тоқсан
1
2
3
4
5
6
1.
Тазартылған күріш (домалақ дәнді, өлшеніп салынатын), кг
345 тг
361 тг
391 тг
347 тг
2.
Бірінші сортты бидай ұны, кг
146 тг
147 тг
147 тг
157 тг
3.
Қарақұмық жармасы (дән, өлшеніп салынатын), кг
304 тг
299 тг
328 тг
375 тг
4.
Бірінші сортты ұннан жасалған бидай наны (пішінді), кг
149 тг
145 тг
148 тг
146 тг
5.
Рожки (өлшеніп салынатын)
277 тг
272 тг
268 тг
275 тг
6.
Сиыр еті (сүйекті жауырын-төс бөлігі), кг
1912 тг
1948 тг
2022 тг
1949 тг
7.
Тауық еті (сан сүйек және іргелес жұмсақ еті бар сан жілік), кг
819 тг
808 тг
844 тг
865 тг
8.
Пастерленген сүт, майлылығы 2,5 %, жұмсақ қаптамада, л
235 тг
235 тг
232 тг
240 тг
9.
Майлылығы 2,5 % айран, жұмсақ қаптамада, л
259 тг
252 тг
251 тг
255 тг
10.

Творог: 5-9 % жирности, кг
1939 тг
1868 тг
1869 тг
1948 тг
11.
Яйцо куриное (I категория), 10 штук
281 тг
276 тг
314 тг
319 тг
12.
Масло сливочное (несоленое, не менее 72,5 % жирности, без наполнителей и растительных жиров), кг
2360 тг
2173 тг
2224 тг
2287 тг
13.
Масло подсолнечное, л
428 тг
427 тг
427 тг
434 тг
14.
Капуста белокочанная, кг
138 тг
107 тг
91 тг
102 тг
15.
Лук репчатый, кг
98 тг
114 тг
62 тг
72 тг
16.
Морковь столовая, кг
100 тг
120 тг
89 тг
80 тг
17.
Картофель, кг
112 тг
111 тг
75 тг
99 тг
18.
Сахар белый – сахар-песок, кг
180 тг
194 тг
170 тг
164 тг
19.
Соль поваренная пищевая (кроме "Экстра"), кг
49 тг
50 тг
50 тг
51 тг

Сүзбе: майлылығы 5-9 %, кг
1939 тг
1868 тг
1869 тг
1948 тг
11.
Тауық жұмыртқасы (I санатты), 10 дана
281 тг
276 тг
314 тг
319 тг
12.
Сары май (тұздалмаған, майлылығы кемінде 72,5 % толықтырғыштар және өсімдік майлары жоқ), кг
2360 тг
2173 тг
2224 тг
2287 тг
13.
Күнбағыс майы, л
428 тг
427 тг
427 тг
434 тг
14.
Ақ қауданды қырыққабат, кг
138 тг
107 тг
91 тг
102 тг
15.
Басты пияз, кг
98 тг
114 тг
62 тг
72 тг
16.
Асханалық сәбіз, кг
100 тг
120 тг
89 тг
80 тг
17.
Картоп, кг
112 тг
111 тг
75 тг
99 тг
18.
Ақ қант - құмшекер, кг
180 тг
194 тг
170 тг
164 тг
19.
Ас тұзы ("Экстра" -дан басқа), кг
49 тг
50 тг
50 тг
51 тг