О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №59-3 "О районном бюджете на 2020–2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 октября 2020 года № 73-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2020 года № 4777
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №59-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4466, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24320831" заменить цифрами "24373967";
цифры "1590897" заменить цифрами "1618307";
цифры "6694" заменить цифрами "7766";
цифры "46018" заменить цифрами "47815";
цифры "22677222" заменить цифрами "22700079";
в подпункте 2):
цифры "26388898" заменить цифрами "26357844".
в подпункте 5):
цифры "-2154031" заменить цифрами "-4546489";
в подпункте 6):
цифры "2154031" заменить цифрами "4546489";

"2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №59-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 73-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 4777 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №59-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4466 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"24320831" сандары "24373967" сандарымен ауыстырылсын;
"1590897" сандары "1618307" сандарымен ауыстырылсын;
"6694" сандары "7766" сандарымен ауыстырылсын;
"46018" сандары "47815" сандарымен ауыстырылсын;
"22677222" сандары "22700079" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"26388898" сандары "26357844" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-2154031" сандары "-4546489" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"2154031" сандары "4546489" сандарымен ауыстырылсын;

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата А. Большебеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение решению
Байзакского районного

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Большебеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының

012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13487
464
Отдел образования района (города областного значения)
464647
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
464647
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
54786
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
54786
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
929111
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
929111
14
Обслуживание долга
26
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26
15
Трансферты
429718
452
Отдел финансов района (города областного значения)
429718
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4721
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
80580
038
Субвенции
344417
3.Чистое бюджетное кредитование
2562612
Бюджетные кредиты
2580037
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2477293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1891914
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1891914
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
405836
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
405836
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
82554
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
82554
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
96989
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
96989
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13487
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
464647
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
464647
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
54786
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
54786
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
929111
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
929111
14
Борышқа қызмет көрсету
26
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26
15
Трансферттер
429718
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
429718
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
4721
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
80580
038
Субвенциялар
344417
3. Таза бюджеттік кредит беру
2562612
Бюджеттік кредиттер
2580037
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2477293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1891914
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
1891914
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
405836
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
405836
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
82554
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
82554
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
96989
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
96989
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары