Об изменении границы (черты) села Б.Момышулы Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 5 октября 2020 года № 441 и решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 5 октября 2020 года № 72-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 октября 2020 года № 4757
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения органов управления акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) на основании генерального плана села Б. Момышулы Жуалынского района по экспликации, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного совместного постановления акимата района и решения районного маслихата возложить на заместителя акима района Уркумбаева Абдекерим Култаевича и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономического развития территорий, бюджета и местных налогов, по защите прав граждан.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жуалынского района Н. Ергебеков
Председатель сессии
Жуалынского районного маслихата Р. Сайлаубаев
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Утверждено постановлением
акимата Жуалынского района
от 5 октября 2020 года № 441
и решением Жуалынского
районного маслихата
от 5 октября 2020 года № 72-10
ЭКСПЛИКАЦИЯ по расширению границы села Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области
Наименование
Учетный квартал
Общая площадь, гектар
В том числе:
пашня
В том числе:
многолетние насаждения
сенокосные
пастбища
орошаемые
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Площадь земель села Б. Момышулы по учету земель за 2017 год

Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 441 қаулысы және Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қазандағы № 72-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 4757 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, басқару органдарының пікірін ескере отырып Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Б. Момышұлы ауылының бас жоспары негізінде экспликация бойынша Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылының шекарасы (шегі) қосымшаға сәйкес өзгертілсін.
2. Осы бірлескен аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарда жариялануы аудан әкімінің орынбасары Абдекерим Култаевич Уркумбаевқа және аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы ауданының әкімі Н. Ергебеков
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Р. Сайлаубаев
Жуалы аудандық мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 5 қазандағы
№ 441 қаулысы және Жуалы
ауданы маслихатының
2020 жылғы 5 қазандағы
№ 72-10 шешімімен бекітілген
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылының шегін кеңейту жөніндегі ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
Атауы
Есептік кварталы
Жалпы ауданы, гектар
Оның ішінде:
егістік
Оның ішінде:
көпжылдық екпелер
шабындық
жайылым
суармалысы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Б. Момышұлы ауылы жерінің 2017 жылғы жер есебі бойынша жер көлемі