О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 13 февраля 2020 года № 54-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 февраля 2020 года № 4506
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4465, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 декабря 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "9 204 532" заменить цифрами "9 254 532";
цифры "1 324 548" заменить цифрами "1 374 548";
в подпункте 2):
цифры "9 204 532" заменить цифрами "9 292 646";
в подпункте 5):
цифры "-39468" заменить цифрами "-77 582";
в подпункте 6):
цифры "39468" заменить цифрами "77 582", в том числе:

"2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 54-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 ақпанда № 4506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4465 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 204 532" деген сандары "9 254 532" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 324 548" деген сандары "1 374 548" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 204 532" деген сандары "9 292 646" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-39 468" деген сандары "-77 582" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"39 468" деген сандары "77 582" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:

цифры "0" заменить цифрами "38 114".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"0" деген сандары "38 114" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

94804
464
Отдел образования района (города областного значения)
455010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
56250
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
90000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5527
012
Капитальные расходы государственного органа
5604
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6000
023
Методическая работа
40613
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27942
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95301
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
118773
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
789561
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
363425
005
Государственная адресная социальная помощь
363425
464
Отдел образования района (города областного значения)
1690
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1690
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290578
002
Программа занятости
182474
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10140
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7130
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1909
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13529
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33914
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41382
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

94804
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
455010
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56250
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5527
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5604
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6000
023
Әдістемелік жұмыс
40613
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
27942
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
95301
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
118773
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
789561
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
363425
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
363425
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1690
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1690
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290578
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
182474
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10140
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7130
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1909
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13529
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
33914
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41382
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
133868
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер