О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 30 июня 2020 года № 61-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июля 2020 года № 4673
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 24 июня 2020 года №60-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4657) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4472, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года в электронном виде) следующие изменения:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "418 857" заменить цифрами "421 974";
цифры "398 816" заменить цифрами "401 933";
в подпункте 2):
цифры "569 150" заменить цифрами "572 267";
1.2. По Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "187 314" заменить цифрами "187 909";
цифры "181 959" заменить цифрами "182 554";
в подпункте 2):
цифры "198 735" заменить цифрами "199 330";
1.3. По Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "95 688" заменить цифрами "96 858";
цифры "91 560" заменить цифрами "92 730";
в подпункте 2):
цифры "109 509" заменить цифрами "110 679";
1.4. По Шыганакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "147 799" заменить цифрами "158 194";
цифры "141 912" заменить цифрами "152 307";
в подпункте 2):
цифры "162 006" заменить цифрами "172 401";
1.5. По Уланбельскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "64 881" заменить цифрами "65 769";
цифры "58 886" заменить цифрами "59 774";
в подпункте 2):
цифры "64881" заменить цифрами "65 769".

"2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 61-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 4673 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы №60-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4657 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4472 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"418 857" деген сандары "421 974" деген сандарымен ауыстырылсын;
"398 816" деген сандары "401 933" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"569 150" деген сандары "572 267" деген сандарымен ауыстырылсын;
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"187 314" деген сандары "187 909" деген сандарымен ауыстырылсын;
"181 959" деген сандары "182 554" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"198 735" деген сандары "199 330" деген сандарымен ауыстырылсын;
1.3. Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"95 688" деген сандары "96 858" деген сандарымен ауыстырылсын;
"91 560" деген сандары "92 730" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"109 509" деген сандары "110 679" деген сандарымен ауыстырылсын;
1.4. Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"147 799" деген сандары "158 194" деген сандарымен ауыстырылсын;
"141 912" деген сандары "152 307" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"162 006" деген сандары "172 401" деген сандарымен ауыстырылсын;
1.5. Ұланбел ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"64 881" деген сандары "65 769" деген сандарымен ауыстырылсын;
"58 886" деген сандары "59 774" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64 881" деген сандары "65 769" деген сандарымен ауыстырылсын.

1.16. По Мынаралскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "64 315" заменить цифрами "65 265";
цифры "60 755" заменить цифрами "61 705";
в подпункте 2):
цифры "77 025" заменить цифрами "77 975";
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13, 14, 15, 16 к настоящему решению.

1.16. Мыңарал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"64 315" деген сандары "65 265" деген сандарымен ауыстырылсын;
"60 755" деген сандары "61 705" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 025" деген сандары "77 975" деген сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мойынкумского
районного маслихата К. Хасенов
Секретарь маслихата
Мойынкумского района Ш. Исабеков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихатының
сессия төрағасы К. Хасенов
Мойынқұм аудандық
мәслихатының хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық
мәслихатының