О переименовании улицы "Механизатор" села Жайлаукол и улицы "Аэропорт" села Камкалы Камкалинского сельского округа
Решение акима Камкалинского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области от 23 апреля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 мая 2020 года № 4607
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 ноября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Камкалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Механизатор" на улицу "Достық" села Жайлаукол и улицу "Аэропорт" на улицу "Бірлік" села Камкалы Камкалинского сельского округа Сарысуского района.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя отделение аппарата акима Камкалинского сельского округа Е. П. Аманжолова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Камкалинского сельского округа Б. Аубакиров

Қамқалы ауылдық округіне қарасты Жайлаукөл ауылындағы "Механизатор" көшесінің және Қамқалы ауылындағы "Аэропорт" көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 мамырда № 4607 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" , Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 8 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Қамқалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округіне қарасты Жайлаукөл ауылындағы "Механизатор" көшесі "Достық" көшесі болып және Қамқалы ауылындағы "Аэропорт" көшесі "Бірлік" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қамқалы ауылдық округі әкімі аппаратының бөлімше басшысы Е. П. Аманжолавқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамқалы ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Б. Аубакиров