О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №67-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 22 октября 2020 года № 81-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2020 года № 4778
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 67–2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4468 опубликовано 30 декабря 2019 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 902 316" заменить цифрами "15 083 079";
цифры "1 058 481" заменить цифрами "1 194 924";
цифры "19 721" заменить цифрами "18 578";
цифры "14 586" заменить цифрами "9 286";
в подпункте 2):
цифры "16 994 029" заменить цифрами "17 133 678";
в подпункте 3):
цифры "205 772" заменить цифрами "194 117";
цифры "229 909" заменить цифрами "218 254";
в подпункте 5):
цифры "-2 297 485" заменить цифрами "-2 244 716";
в подпункте 6):
цифры "2 297 485" заменить цифрами "2 244 716";

"2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 67–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 81-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 4778 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 67 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 болып тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14 902 316" сандары "15 083 079" сандарымен ауыстырылсын;
"1 058 481" сандары "1 194 924" сандарымен ауыстырылсын;
"19 721" сандары "18 578" сандарымен ауыстырылсын;
"14 586" сандары "9 286" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 994 029" сандары "17 133 678" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"205 772" сандары "194 117" сандарымен ауыстырылсын;
"229 909" сандары "218 254" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-2 297 485" сандары "- 2 244 716" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"2 297 485" сандары "2 244 716" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "2 313 942" заменить цифрами "2 261 173";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

"2 313 942" сандары "2 261 173" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

294 928
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
499 179
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
499 179
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 790 755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 607
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
93 396
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
192 757
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18 385
023
Методическая работа
21 189
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20 558
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
431 087
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
997 776
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 578 700
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
672 936
005
Государственная адресная социальная помощь
672 936
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 592
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
789 185
002
Программа занятости
581 697
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 988
006
Оказание жилищной помощи
13 421
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 679
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 966
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57 146
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 138
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

294 928
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
499 179
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
499 179
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 790 755
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 607
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
93 396
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
192 757
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18 385
023
Әдістемелік жұмыс
21 189
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20 558
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
431 087
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
997 776
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 578 700
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
672 936
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
672 936
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 592
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
789 185
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
581 697
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 988
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 421
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 679
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 966
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 150
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57 146
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 138
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі