О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №67-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2020 года № 83-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2020 года № 4826
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 67–2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4468 опубликовано 30 декабря 2019 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 083 079" заменить цифрами "14 891 253";
в подпункте 2):
цифры "17 133 678" заменить цифрами "16 941 852";
в подпункте 3):
цифры "194 117" заменить цифрами "202 451";
цифры "218 254" заменить цифрами "226 588";
в подпункте 5):
цифры "-2 244 716" заменить цифрами "-2 253 050";
в подпункте 6):
цифры "2 244 716" заменить цифрами "2 253 050";

"2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 67–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 83-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 4826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 67–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 болып тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"15 083 079" сандары "14 891 253" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"17 133 678" сандары "16 941 852" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"194 117" сандары "202 451" сандарымен ауыстырылсын;
"218 254" сандары "226 588" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-2 244 716" сандары "- 2 253 050" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"2 244 716" сандары "2 253 050" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "2 261 173" заменить цифрами "2 269 507".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

"2 261 173" сандары "2 269 507" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

289 756
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
517 927
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
517 927
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 742 031
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 374
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
93 396
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
192 757
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18 329
023
Методическая работа
21 189
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20 558
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
418 168
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
962 260
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 265 914
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
385 209
005
Государственная адресная социальная помощь
385 209
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 592
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
768 622
002
Программа занятости
581 697
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 988
006
Оказание жилищной помощи
4 199
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 679
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 606
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 055
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47 560
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 838
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

289 756
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
517 927
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
517 927
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 742 031
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 374
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
93 396
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
192 757
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18 329
023
Әдістемелік жұмыс
21 189
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20 558
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
418 168
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
962 260
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 265 914
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
385 209
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
385 209
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 592
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
768 622
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
581 697
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 988
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 199
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 679
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 606
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 055
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
47 560
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 838
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі