О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68–2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2020 года № 84-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2020 года № 4835
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68-2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4477, опубликовано в электронном виде 05 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 746 859" заменить цифрами "1 753 250";
в подпункте 2):

"2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №68-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 84-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4835 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 68-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 болып тіркелген, электронды түрде 2020 жылы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 746 859" сандары "1 753 250" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "1 925 820" заменить цифрами "1 932 211".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 и изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

"1 925 820" сандары "1 932 211" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.