Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 29 апреля 2020 года № 31/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 апреля 2020 года № 5814. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 4 февраля 2021 года № 07/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 04.02.2021 № 07/01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 31/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 5814 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 04.02.2021 № 07/01 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстана от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 бойынша тіркелген) сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Караганде, в размере 1 % от списочной численности работников организации cогласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1 % от списочной численности работников организации cогласно приложению 2;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере 1 % от списочной численности работников организации cогласно приложению 3.

1. Жұмыс орындарының квотасы:
1) Қарағанды қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін ұйымның тізімдік санының 1 % мөлшерінде 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін ұйымның тізімдік санының 1 % мөлшерінде 2 қосымшаға сәйкес;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін ұйымның тізімдік санының 1 % мөлшерінде 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 1 марта 2019 года № 11/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5214, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 марта 2019 года).

2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 11/02 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5214 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 наурызда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением постановления акимата города Караганды "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" возложить на заместителя акима города Караганды Бикенова Н. Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение 1 к постановлению
Акимат города Караганды
от 29 апреля 2020 года
№ 31/01
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников организации)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Автогаз Трэйд"
85
1
1
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское коммунальное хозяйство города Караганды"
147
1
1
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" (по согласованию)
250
1
3
4.
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды
350
1
4
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский завод металлоизделий"
130
1
1
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский государственный зоологический парк"
61
1
1
Приложение 2 к постановлению
Акимат города Караганды
от 29 апреля 2020 года
№ 31/01
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников организации)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Автогаз Трэйд"
85
1
1
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское коммунальное хозяйство города Караганды"
147
1
1
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" (по согласованию)
250
1
3
4.
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды
350
1
4
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский завод металлоизделий"
130
1
1
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский государственный зоологический парк"
61
1
1
Приложение 3 к постановлению
Акимат города Караганды
от 29 апреля 2020 года
№ 31/01
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% ) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский государственный зоологический парк"
61
1
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 44" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды"
66
1
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 82" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды"

3. Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Н. Р. Бикеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Аубакиров
Қарағанды қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 29 сәуірі
№ 31/01
қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Автогаз Трэйд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
85
1
1
2.
"Қарағанды қаласының қалалық коммуналдық шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
147
1
1
3.
"ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
250
1
3
4.
Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
350
1
4
5
"Қарағанды металл бұйымдары зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
130
1
1
6
"Қарағанды мемлекеттік зоологиялық паркі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
61
1
1
Қарағанды қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 29 сәуірі
№ 31/01
қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Автогаз Трэйд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
85
1
1
2.
"Қарағанды қаласының қалалық коммуналдық шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
147
1
1
3.
"ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
250
1
3
4.
Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
350
1
4
5.
"Қарағанды металл бұйымдары зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
130
1
1
6.
"Қарағанды мемлекеттік зоологиялық паркі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
61
1
1
Қарағанды қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 29 сәуірі
№ 31/01
қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Қарағанды мемлекеттік зоологиялық паркі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
61
1
1
2.
Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
1
1
3.
Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 82 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі