Об установлении карантина на территории села Изенда
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 25 сентября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 сентября 2020 года № 6043. Утратило силу решением акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 2 ноября 2020 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 02.11.2020 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Изенда РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением высокопатогенного птичьего гриппа среди птиц, установить карантин на территории села Изенда.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Изенда С. Бердешова

Изенді ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 6043 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 02.11.2020 № 6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Изенді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Құстар арасынан жоғары патогенді құс тұмауы ауруының анықталғанына байланысты Изенді ауылының аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Изенді ауылының әкімі С. Бердешова