О внесении изменений в решение XL сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 354 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 апреля 2020 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 мая 2020 года № 5821. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XL сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 354 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5678, опубликовано в газете "Ұлытау" от 11 января 2020 года № 2-3 (6232), от 18 января 2020 года № 4-5 (6234), от 1 февраля 2020 года № 6-7 (6236), от 8 февраля 2020 года № 8-9 (6238), от 15 февраля 2020 года № 10-11 (6240), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 613 197 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 609 877 тысяч тенге;
2) затраты – 667 854 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 54 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 657 тысяч тенге:
поступление займов – 53 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 657 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 632 271 тысяч тенге, в том числе:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы XL сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 354 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 372 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 мамырда № 5821 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы XL сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5678 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтардағы № 2-3 (6232), 2020 жылғы 18 қаңтардағы № 4-5 (6234), 2020 жылғы 1 ақпандағы № 6-7 (6236), 2020 жылғы 8 ақпандағы № 8-9 (6238), 2020 жылғы 15 ақпандағы № 10-11 (6240) "Ұлытау" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 613 197 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 609 877 мың теңге;
2) шығындар – 667 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 54 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 53 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 657 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 632 271 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 285 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 923 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 453 тысяч тенге;
2) затраты – 31 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Установить в составе бюджетов поселков, сельских округов на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 46.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
15 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"15. 2020-2022 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 285 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 923 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 453 мың теңге;
2) шығындар – 31 285 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
18 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"18. 2020 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 46 қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

21000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
278776
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
7129
На установку модульной котельной детского сада "Айгөлек"
7500
На содержание культурно-досугового центра поселка Жезды
69470
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5062
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
2780
Организация водоснабжения населенных пунктов
3520
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3120
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
8010
Бюджет Улытауского сельского округа
430771
На благоустройство населенного пункта
112385
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
296852
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
5173
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3120
Организация водоснабжения населенных пунктов
3051
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
8190
На текущие расходы аппарата акима
2000
Бюджет поселка Актас
16944
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
4844
На текущие расходы аппарата акима
2000
Освещение улиц населенных пунктов
3100
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
7000
Бюджет поселка Карсакпай
20229
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
3919
На установку модульной котельной детского сада "Балдәурен"
12000
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
4310
Бюджет Каракенгирского сельского округа
17714
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
8781
Организация водоснабжения населенных пунктов
1460
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
5720
На текущие расходы аппарата акима
1753
Бюджет Аманкельдинского сельского округа
6650
Организация водоснабжения населенных пунктов
3176
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале
3474
Бюджет Шенберского сельского округа
42104
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
30000
На текущие расходы аппарата акима
2663
Организация водоснабжения населенных пунктов
1718
Оплата труда государственных служащих по факторно-бальной шкале

21000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
278776
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
7129
"Айгөлек" балабақшасына модульді қазандық орнатуға
7500
Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға
69470
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
5062
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2780
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3520
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3120
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
8010
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
430771
Елді мекенді абаттандыруға
112385
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
296852
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
5173
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3120
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3051
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
8190
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2000
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
16944
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
4844
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3100
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7000
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
20229
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
3919
"Балдәурен" балабақшасына модульді қазандық орнатуға
12000
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
4310
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
17714
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
8781
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1460
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
5720
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
1753
Аманкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
6650
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3176
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу
3474
Шеңбер ауылдық округі бюджетінің құрамында
42104
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
30000
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2663
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1718
Мемлекеттік қызметшілерге факторлық-балдық шәкіл негізінде еңбекақы төлеу