О присвоении наименования безымянной улице Улытауского сельского округа Улытауского района
Решение акима Улытауского сельского округа Улытауского района Карагандинской области от 20 апреля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2020 года № 5802
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 12 сентября 2019 года, а также учитывая мнения жителей села, аким Улытауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Улытау Улытауского сельского округа Улытауского района наименование Нұртазинов Қаныш.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Улытауского сельского округа Т. Абжаппаров

Ұлытау ауданы Ұлытау ауылдық округіндегі атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы Ұлытау ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 5802 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына және 2019 жылғы 12 қыркүйектегі Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысының негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ұлытау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау ауданы Ұлытау ауылдық округіндегі Ұлытау селосының атауы жоқ көшесіне Қаныш Нұртазинов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Улытау ауылдық округінің әкімі Т. Абжаппаров