О бюджете сельского округа Жинишкекум на 2021-2023 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 466. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8100.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жинишкекум на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 534 тысяч тенге;
2) затраты – 44 645,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2021-2023 жылдарға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 466 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8100 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 42 534 мың теңге;
2) шығындар – 44 645,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -648,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 648,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2021 № 36 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Жинишкекум на 2021 год согласно приложения 4.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -648,6 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 648,6 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 29.04.2021 № 36 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной шестьдесят шестой сессии Аральского районного маслихата Ж. Баймырзаев
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "31" декабря 2020 года № 466
Бюджет сельского округа Жинишкекум на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2021 № 36 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс алпыс алтыншы сессиясының төрағасы Ж. Баймырзаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының
2020 жылғы "31" желтоқсандағы № 466
шешіміне 1-қосымша
Жіңішкеқұм ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 29.04.2021 № 36 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 466
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Жинишкекум на 2021 год
Наименование
1
Здравоохранение
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 466
шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Жіңішкеқұм ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
1
Денсаулық сақтау
2
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру