О бюджете сельского округа Каракум на 2021-2023 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 января 2021 года № 8113.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 878 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 355 тысяч тенге;
2) затраты – 45 177,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

2021-2023 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 472 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 8113 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер –42 878 мың теңге;
салықтық түсімдер –5 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімі –37 355 мың теңге;
2) шығындар –42 878 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
5. Дефицит (профицит) бюджета
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)