О бюджете сельского округа Акай на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 8008.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 276 863 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 260 386 тысяч тенге;
2) затраты – 281 381,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 518,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 518,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 67 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Акай установлен в размере 53 420 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата

2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8008 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 276 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 260 386 мың теңге;
2) шығындар – 281 381,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 518,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4 518,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 67 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Ақай ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 53 420 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26050
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26050
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12146
3
Благоустройство населенных пунктов
12146
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
12146
008
Освещение улиц в населенных пунктах
2921
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1304
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7921
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
24836
1
Деятельность в области культуры
24836
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
24836
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
24836
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 67 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
185 340,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 585,0
2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
183 755,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы А.Байтурсынова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
33 219,0
Средний ремонт автодорог улицы Жансугирова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
35 027,0
Средний ремонт автодорог улицы Женис в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
31 638,0
Средний ремонт автодорог улицы Конысов Сахыпжан в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
25 990,0
Средний ремонт автодорог улицы Абая в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
43 631,0
Средний ремонт автодорог улицы пер.Балгынбаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
7 600,0
Средний ремонт автодорог улицы К.Сатпаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
6 650,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет районного бюджета

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
26050
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26050
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12146
3
Елді-мекендерді көркейту
12146
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
12146
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2921
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1304
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7921
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
24836
1
Мәдениет саласындағы қызмет
24836
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
24836
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
24836
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409
шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 67 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
185 340,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 585,0
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
183 755,0
оның ішінде:
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы А. Байтұрсынов көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
33 219,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жансүгіров көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
35 027,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жеңіс көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
31 638,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қонысов Сахыпжан көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
25 990,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
43 631,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Балғынбаев тұйық көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
7 600,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қ.Сәтпаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
6 650,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер