О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области от 15 мая 2020 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2020 года № 7429
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1 аким поселка Жалагаш РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам поселка Жалагаш;
1) улице №3 имя “Досбол Қуанбаев”;
2) улице №4 имя “Сауда Орманов”.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жалагаш Г. Телибаев

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кенті әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 71 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 7429 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастикалық комиссияның 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес, Жалағаш кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш кентіндегі келесі атауы жоқ көшелерге:
1) №3 көшеге “Досбол Қуанбаев” есімі;
2) №4 көшеге “Сауда Орманов” есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтезбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш кентінің әкімі Г. Телибаев