О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 403 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 9 октября 2020 года № 512. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2020 года № 7737. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пункта 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 403 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7198, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативныхправовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменеий и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующим объеме:
1)доходы - 94 913,5 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления - 692 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 142,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов- 94 079 тысяч тенге;
2) затраты– 94 913,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0:
бюджетные кредиты - 0;
погащение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0:
приобритение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета-0 ;

"Қаратөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы"Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 403 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 512 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 7737 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Қаратөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 403 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7198 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаратөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 913,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 94 079 мың теңге;
2) шығындар – 94 913,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LІI сессии Жанакорганского районного маслихата С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 9 октября 2020 года № 512
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 403
Бюджет сельского округа Каратобе на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LIІ сессиясының төрағасы С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 9 қазаны
№ 512 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 403 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР