О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2020 года № 592. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8090.
В соответствии с пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетного кодекса Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы согласно приложения 1, 2 и 3 в том числе на 2021 год в следующем обьеме:
1) доходы–45 091 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов–44 197 тысяч тенге;
2) затраты– 45 407,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты– 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов– 0;
поступления от продаж финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 316,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316,4 тысяч тенге;
задолжность по поступлением – 0;
погашение задолжность – 0;

Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 592 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8090 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 45 091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 44 197 мың теңге;
2) шығындар – 45 407,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 :
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 316,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 316,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу– 0;

используемые остатки бюджетных средств – 316,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2021 № 126 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Объем субвенций за 2021 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 39 848 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LVІIІ сессии Жанакорганского районного маслихата Т. Мамуов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 592
Бюджет сельского округа Екпинди на 2021 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –316,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 126 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 39 848 мың теңге.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының кезектен тыс LVІІІ сессиясының төрағасы Т. Мамуов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 592 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Екпінді ауылдық округі бюджеті